Paşaköy Kasabası Tanıtım Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Paşaköy Kasabası Tanıtım Forumu

www.pasakoy.org

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Hakan Balta Artık ASLAN

2 posters
YazarMesaj
misafir
Onbaşı
Onbaşı

Hakan Balta Artık ASLAN Empty
MesajKonu: Hakan Balta Artık ASLAN   Hakan Balta Artık ASLAN EmptySalı Eyl. 04, 2007 12:59 pm

Hakan Balta artık Aslan

İSTANBUL - Galatasaray, transferin son gününde Vestel Manisasporlu oyuncu Hakan Balta'yla üç yıllık sözleşme imzaladı. Sarı-Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, genç oyuncunun kulübüyle yapılan anlaşma gereği Ferhat Öztorun'un bonservisiyle, Aydın Yılmaz ve Anıl Karaer'in ise birer yıllık kiralık olarak Vestel Manisaspor Kulübü'ne verildiği bildirildi. Galatasaray, Ege ekibine ayrıca 1 milyon avro ödeyecek. 24 yaşındaki oyuncu Berlin'de doğdu ve milli formayı sadece bir kez giydi. Hakan Balta, 2003-2004 sezonunun başında Vestel Manisaspor'a transfer olmuştu. (Spor Servisi

73657 kez okundu
Transfer Günlüğü

Galatasaray Futbol A.Ş., Hakan Balta ile üç senelik sözleşme imzalamıştır. Oyuncunun kulübüyle yapılan anlaşma gereği Ferhat Öztorun bonservisiyle, Aydın Yılmaz ve Anıl Karaer ise birer yıllık kiralık olarak Vestel Manisaspor Kulübü’ne verilmiştir.

Necati Ateş, Orhan Ak ve Emre Aşık ise bir yıllığına Ankaraspor’a kiralanmıştır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Galatasaray Futbol AŞ

En son tarafından Salı Eyl. 04, 2007 1:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
EfSaNe66
Admin
Admin
EfSaNe66

Hakan Balta Artık ASLAN Empty
MesajKonu: Geri: Hakan Balta Artık ASLAN   Hakan Balta Artık ASLAN EmptySalı Eyl. 04, 2007 1:10 pm

paylasımın için tesekkurler.gs ile ilgili transferi anında bizlere ulaştırdığın için Very Happy
http://www.pasakoy.org

Hakan Balta Artık ASLAN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-